3. marts 2013

Hvem er vi?

Vi vil gerne byde dig velkommen til Køreskolen i Centrum & Storvorde. Vi har i mange år arbejdet med alle aldersgruppe, der ønsker at erhverve sig et kørekort. Den vigtigste ingrediens for at forløbet bliver en succes er, at du har lyst til at lære, og at du gør dit bedste. Vi tilpasser altid læringsstil med dit erfaringsniveau og din forståelse for trafikken. Vores ambition er, at du består teori- og kørerprøven i første forsøg.

  • Det at tage kørekort er et spørgsmål om tillid, og vores elever skal være de bedste. Derfor sætter vi en ære i, at du får en grundig og seriøs undervisning.
  • Som ny trafikant gælder det både om, at du føler dig sikker i trafikken inden køreprøve og også bagefter.
  • Sammen skaber vi i et fundament for, at du over tid bliver en rigtig god bilist!

Vi ser frem til at høre fra dig!

Kørelærer
Thomas Mortensen

 

untitled1image